Varajase ärkaja soodustus! - Arigato

Hea varajane ärkaja!

On tore oskus planeerida päeva selliselt, et õhtusse jääks rohkem aega pere, sõprade ja muude toredate tegevuste jaoks. Just selleks oleme loonud Sulle varahommikused treeningud, et jõuaksid enne tööpäeva või kiireid päevatoimetusi võtta tunnikese enda ja oma tervise jaoks, alustada päeva mõnusalt ja reipalt. Oleme kavandanud tunniplaani treeningud just nii, et nädalasse mahuks nii kardio-, lihas-, kui ka venitustreeninguid. 2 korda nädalas pakume lihastreeninguid, kolmapäeviti saad alustada päeva reipa rattatrenniga ning kahel päeval nädalas pakume päeva alguseks mõnusat sooja HotYogat, mis hooldab Sinu trennis kangeks jäänud lihaseid ja kosutab vaimu.

Leia Arigato hommikused tunnid meie tunniplaanist

Tutvu ka kõigi teiste rühmatreeningutega ning uuri lisa ka jõusaalis treenimise kohta siit. Arigato ootab Sind treeningusse juba hommikul kella 6-st.

Kõige paremate kokkulepete ja tehingute tegemiseks peab ikka vara kohal olema, nii on ka varajaste treeningutega. Kuni aasta lõpuni pakume hommikutreeningute jaoks täiesti eraldi 10x kaarti ja seda vaid 80€ eest (tavahind 120€). Kaart kehtib 3 kuud alates selle aktiveerimisest ning hõlmab treeninguid algusega kuni 9.00.

 

X