Jõusaal

Arigato jõusaal on suur ja avar ning siia on oodatud treenima kõik klubiliikmed. Jõusaalis on olemas erinevad kardioseadmed, vabad raskused ning trenažöörid. Saalid on varustatud uusima Technogym jõusaalitehnikaga. Kõigil seadmetel on uusim, kaasaegseim ja suurimate võimalustega multimeedia platvorm Unity, mis toimib kui tahvelarvuti ning lisaks treeningandmete kuvamisele ning multimeedia kasutamisele võimaldab kasutajal hõlpsasti sisse logida isiklikule kontole, personaliseerida talle kuvatava sisu ning salvestada oma treeningandmed.
Unity platvorm võimaldab vaadata TV-d, kuulata tavalist ja netiraadiot, YouTube’i, treenida virtuaalsel maastikul, surfata veebis, mängida mänge.
Kõigil seadmetel on integreeritud veebikaamera (NB, ainult Artis seadmetel, kogu maailmas) ning  teha saab näiteks Skype-kõnesid. Sel juhul tuleb kasutada kõrvaklappe, kuhu on integreeritud mikrofon.

Saalis on ka eraldi, venitusseadmetega varustatud, treeningnurk, kus on võimalik iseseisvalt teha funktsionaalseid ja venitusharjutusi.

Alati ei pea aga kõike ise oskama – kui tunned ennast meie jõusaalis treenides ebakindlalt, siis küsi nõu Arigato valve- või personaaltreeneritelt.

Selleks oleme seadnud sisse personaaltreenerite konsultatsiooni ajad, mis on avatud kõigile jõusaalis treenijatele:

Valvetreenerite ja nende valveaegadega saad tutvuda meie Tunniplaanil

Valvetreener aitab ja õpetab iseseisvalt treenima. Samuti toimuvad jõusaalis jooksvalt eritreeningud, kuhu tuleb eelnevalt registreerida.

Saalitreenerid ootavad kõiki uusi klubisse tulijaid osa võtma SmartStart programmist.

Broneeri endale vastuvõtus või treeneri juures aeg ja tule SmartStart konsultatsioonile:

  • saad täpsemalt teada oma kehalise vormi kohta
  • saad teada, missugused treeningud Sulle kõige paremini sobiksid
  • saad täieliku ülevaate nii rühmatreeningutest kui ka jõusaali võimalustest

Samuti ootavad nad kõik aegajalt mõõtma oma keha koostist ja läbi tegema erinevaid lihasteste, et enda kehalise vormi arengu kohta täpsemalt teada saada.

Kui tuled nendel aegadel, millal valvetreenerid jõusaalis tegutsemas on, saad personaaltreenerilt vajalikku ja kasulikku abi!

Personaaltreenerid koostavad personaalseid treeningkavasid

Kui soovid alustada treenimist personaalse treeningkava alusel, siis parima tulemuse saad, kui võtad ühendust personaaltreeneriga ja tellid enda lihastaskaalu ja lihaste võimekust arvestava personaalse treeningkava.

Oma küsimustega võib julgelt pöörduda ka teiste Arigato personaaltreenerite poole, kes igapäevaselt jõusaalis tegutsevad. Personaaltreeningute ja -treenerite kohta saab rohkem infot administraatorite käest ja personaaltreeningud Arigatos lingi alt.