Toitumisnõustamine - Arigato

Regulaarne treenimine ning õige toitumine kuuluvad enda tervisest hooliva inimese elustiili!

Alustades regulaarse treenimisega märkad peagi, et ainult treenimisest jääb väheks – kui soovid suuremaid muudatusi nii kehale kui ka oma enesetundele, peaksid süvenema ka toitumise teemadesse.

Toitumisega tegelemiseks võib olla palju põhjuseid – näiteks soovid kehakaalu muuta, tervist parandada või enda sisemist energiapotentsiaali suurendada. Iga hetk, mille Sa pühendad täna oma toitumise korrastamisele, on tegelikult investeering tervisesse, mille mõju ulatub kaugele tulevikku. Igapäevane regulaarne tervislik toitumine on väga oluline, sest nii meie kehakaalu, kui tervist mõjutab kõige rohkem see, mida sööme. Ka meie immuunsüsteem ning keha hormonaalne tasakaal on otseses sõltuvuses sellest kas toitume tervislikult ja liigume palju. Kui soovid olla terve ja ennast alati hästi tunda, siis tule toitumisnõustamisele!

Toitumise analüüsimiseks ja vajadusel enda jaoks sobiva toitumiskava koostamiseks võta ühendust Arigato klienditeenindusega arigato@arigato.ee ning broneeri aeg meie treener/toitumisnõustaja konsultatsioonile. Treeneriga koos leiad enda jaoks sobivaimad viisid ja võimalused, kuidas alustada ja püsida tervisliku toitumise maailmas.

Meie klubi toitumisnõustajad:
Taimi Ainjärv
Janika Kohch-Mäe
Annika-Karmen Noormets

Toitumisnõustamine kestab 1 tund ja hind on 40 eurot

X