Välitreeningud - Arigato

Treeningute  ülesehitus ja eesmärk

Arigato välitreeningu grupi tundidest ootame osa võtma erineva tasemega harrastajaid. Treeningud sobivad nii suusa-, rulluisu-, jooksu- kui rattasõpradele. Ootame osalema nii mehi kui naisi, kes sooviksid koos arendada tehnikat, vastupidavust ja treenida koos sama spordiala harrastajatega, vahetada treening- ning võistluskogemusi ja saada asjatundjatelt nii jooksu- kui suusanõuandeid.

Olenemata spordialast, olgu see siis see ratas, rullsuusk või jooks, on olulisel kohal üldkehaline ettevalmistus. Treeningud sobivad kõigile, kelle meeldib värskes õhus viibida ja treenida.

Vastavalt aastaajale hõlmavad treeningud kevadel jooksu ja ratast, sügisel/talvel murdmaa- ja rullsuuska.

Eesmärgiks on erinevate alade treenimine, et areneks koordinatsioon, kiirus, vastupidavus ja jõud ning, tehnika, mida aitavad lihvida konkreetse spordiala spetsialistid.

 

Varustus

Rattatreeningud eeldavad ratta olemasolu, rullsuuski aga on võimalik ka esimesel kahel treeningul tasuta kohapeal proovida, edapidi rentida või soodustingimustel endale soetada. Suusakepid ja –saapad peavad harrastajal endal olemas olema. Imitatsioonitreeningute jaoks on vajalikud lühemad suusakepid.

X