Online liitumise müügitingimused - Arigato

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 1. Müügitingimused kehtivad Arigato Spordiklubi (Klubi) online liitumise vormistamisel ja makse sooritamisel.
 2. Pakettide hinnad ja kirjeldused on nähtavad liitumisvormil paketi nimetuse kõrval. Kõik online liitumisel toodud pakettide hinnad on eurodes ja makseid vahendab EveryPay AS. Kehtivad soodustused on ära toodud hinnakirjas.
 3. Klubipakett (liikmelisus) aktiveeritakse ja liikmetasu arvestatakse Kliendi poolt liitumisvormile märgitud kuupäevast. Detailsem info liikmemaksu arvestamise kohta on kättesaadav Kliendilepingu näidisel www.arigato.ee
 4. Klubi Kleindileping on tähtajatu. Lepingut on võimalik lõpetada igal ajal, teatades sellest Klubile kirjalikult 30 päeva ette. Lepingu kehtivuse ajal on võimalik võtta treeningpuhkust.

 

Online liitumise vormistamine

Online liitumine on lihtne, mugav ja kiire.

Liitumise vormistamiseks:

 1. ava liitumisankeet
 2. vali pakett ja kuupäev mis ajast soovid Klubiga liituda
 3. täida nõutud andmeväljad
 4. seejärel kuvatakse ekraanile esimese kuu liikmetasu summa
 5. teosta esimene makse. Makseid saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
  Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
 6. allkirjasta Kleindileping iseteeninduses “minu lepingud” all ning alusta treeningutega.

 

NB! Pangalingiga tasumisel on oluline vajutada panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab EveryPay. Tasumine toimub turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. Liikmelisus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Klubi arvelduskontole.

Arigato Spordiklubi  on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja EveryPay-s.

 

Taganemisõigus

 1. Online liitumisel on Kliendil õigus 14 päeva jooksul tehingust taganeda.
 2. Taganemissoovist tuleb Klubi teavitada kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis kas e-kirja teel aadressil arigato@arigato.ee  või esitades kirjalik avaldus Klubi vastuvõttu.
 3. Kui Klient on selle perioodi jooksul Klubi teenuseid kasutanud, siis tuleb tasuda iga külastuskorra eest ühekordse külastuse hinnakirjajärgne hind ja 10€ lepinguhaldustasu.
 4. Tehingust on võimalik taganeda kas 14 päeva jooksul alates online liitumise vormistamisest või kuni lepingu allkirjastamiseni Klubis.

  

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 1. Klubi kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid ainult tegevusteks, mis on vajalikud Kliendile teenuse osutamiseks ning mille on Kliendiga tehingusuhte käigus teada saanud.
 2. Klubi edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja EveryPay-s.
 3. Klubi saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks andnud nõusoleku Kleindilepingu allkirjastamisega või vastava lahtri täitmisega liitumisvormil.
 4. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest Klubile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

 1. Kui Kliendil on Klubi osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile arigato@arigato.ee või helistada telefonil 6580 888.
 2. Kui Klient ja Klubi ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijakaitse kodulehel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Klubi vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
X