Tutvustus - Arigato

HotYoga treeningud viiakse läbi ruumis kus tempratuur on 38 – 40 kraadi. Tänu kuumusele lisandub tavapärastele jooga poosidele ja liikumistele HotYoga tunnis kardiovaskulaarne element; vere- ja hapnikuvarustus kudedes, lihastes, sidemetes, näärmetes ja siseorganites kiireneb ning seetõttu vabaneb keha jääkainetest tõhusamalt. Higistamine on üks loomulik osa tunnist ning seetõttu on jooga rätik ja joogipudel vajalikud kaaslased. Samuti aitab soojus kaasa liigeste ja lihaste liikuvusele. Hot Yoga kiirendab ainevahetust, rahustab närve, tugevdab immuunsüsteemi, parandab verevarustust, tõstab lihastoonust ning tekitab üldist heaolu tunnet.

 • HotYoga tunnis treenime lihasvastupidavust, tasakaalu, painduvust ja aitame kaasa südameveresoonkonna tervisele, pakkudes võrdselt väljakutset nii üla- kui alakehale. Kõige toredam on see, et kõik on teretulnud ja oodatud ning tundides osalemiseks pole vaja spetsiaalseid eelduseid ega kindlat keha ega vormi – kasu saavad kõik, kes tundides osalevad.
 • Korrapärane HotYoga tunides osalemine annab erakordse võimaluse aeg maha võtta. Jooga poosid ja terve tunni jooksul sügavalt hingamine rahustab ning tasakaalustab närvisüsteeme, maandab stressi, parandada vereringet ja hapniku liikumist ajusse ning lisaks kõigele aitab kiiremini meelde tuletada kuhu sa viimati oma auto võtmed panid.
 • Mida selga panna?
  Parim variant on tundi tulla kõige mugavamates ja jahedamates riietes, seega kõige kergemates riietes, mis lasevad kehal hingata ning kuivavad kiiresti.
 • Mida endaga kaasa võtta?
  Arigato Spordiklubis on olemas võimalus täita oma veepudelid filtreeritud veega, samuti pakume võimalust matte ja HotYoga rätikuid rentida. Kui Sa oled juba avastanud, et HotYoga on treening, mis Sulle kõige paremini sobib, siis on hea endale osta oma matt ja rätikud ning joogipudel. Kõiki neid vahendeid on Sul endale võimalus osta ka Arigatost.
 • Kellel pole soovitav HotYoga’ga tegeleda?
  Kui Sinu arst või füsioterapeut on soovitanud Sul hoiduda kardiovaskulaarsest pingutusest ja vastupidavus treeningust, siis on parem hoiduda HotYoga tunnist. Samuti soovitame esimest rasedust kogevatel naistel esimese trimestri jooksul konsulteerid oma arsti või ämmaemandaga. Kui Sa avastad, et oled rase ning oled tegelenud HotYoga’ga vähemalt viimased 6 kuud, siis on ohutu jätkata läbi kogu raseduse aja. Kindlasti räägi treenerile Sinuga toimuvatest muutustest ning leia endale saalis just Sinu jaoks kõige sobivam, jahedam koht (mis tavaliselt on ukse lähedal). Kuid kui Sa pole enne HotYoga’ga tegelenud ning avastad, et oled rase, siis oota kuni beebi on sündinud enne kui oma kehale HotYoga’ga seotud uusi väljakutseid hakkad pakkuma.

Kõige nooremaks HotYoga tunni külastajaks sobib nooruk, kellel on juba välja arenenud higinäärmed, mis tavaliselt tähendab tütarlastel esimest menstruatsiooni ning poistel kasvamise algust, sest vastasel korral võib HotYoga saalis lihtsalt üle kuumeneda.
Noorematele jooga huvilistele pakume alustuseks teisi jooga tunde.

Igal juhul, kui Sul on küsimusi või tunned muret, siis on alati parim konsulteerida arstiga enne kui külastad hot jooga stuudiot.

 

X