Kehakoostise analüüs - Arigato

Kas Sa soovid teada oma keha bioloogilist vanust? Kas Sa tead palju kaaluvad Sinu lihased ning kuidas on lihased ja rasv jaotunud Sinu kätel, jalgadel ning kerepiirkonnas?

Meie Accuniq kehaanalüsaator võimaldab saada kõike seda infot ja rohkemgi veel alustades baasinfost (kaal, pikkus jne.) ja lõpetades spetsiifilisemate näitajatega (lihasmass, rasva %, bioloogiline vanus jne.) Tulemused on 99% täpsusega ning soovituslikud tulemuste näitajad on kooskõlastatuses WHO’ga (Maailma Tervise Organisatsiooniga), mis on omakorda sõltuvuses inimese kaalust, vanusest ja pikkusest.

Kehakoostise määramisel kasutatakse kergesti teostatavat ja täpset bioimpedantsi analüüsi (BIA), et hinnata keha koostist ja päevase vajaliku kaloraaži taset. Tetrapolaarne mitme spektriline (5-50-250 kHz) meetod annab täieliku analüüsi keha toitumise seisundi kohta. Seade toetab nii rasvumisest tulenevate terviseriskide tuvastamist kui ka alatoitumuse seisundi avastamist.

Testi tulemusena saad teada keha bioloogilise vanuse, keha rasvavaba kaalu, pehmete kudede kehakaalu, rasvamassi, kogu keha vedeliku koguse ning sisikonna ümbruse rasva koguse, põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži, juhised kaalu muutusteks. Accuniq teostab ka kehaosade (segmentide) analüüsi 5-le keha osale: kumbki jalg ja käsi ning keha keskosa.

Kui kaalu, rasva %, pikkuse ning lihaste osakaal ei ole kehas vastavalt soovituste järgi tasakaalus, pakub analüsaator koos treeneriga välja kaalu muutuste juhise. Välja on toodud soovituslik muutus päevases toidu kaloraažis ning samuti ka vajalik energiakulu suurendamine liikumise arvelt.

Analüüsi tulemused prinditakse A4 paberile ning samuti salvestatakse elektrooniliselt, et oleks lihtsam järgnevaid tulemusi eelnevatega võrrelda. Testimine võtab aega paar minutit, millele järgneb analüüs koos treeneriga.

 

Võimalikult täpse mõõtmistulemuse saavutamiseks soovitame

  • Mõõtmine tuleb teha umbes 3-4 tundipärast söömist
  • Vältige diureetiliste toodete (nt kohv ja energiajoogid) tarbimist enne (umbes 4 tundi) mõõtmist
  • Joo 2 klaasi vett umbes 2 tundienne mõõtmist
  • Väldi treeningut, sauna või muid liigset higistamist põhjustavaid tegevusi vähemalt 4 tundi enne mõõtmist
  • Väldi alkoholi tarbimist vähemalt 24 tundienne mõõtmist

 

Hind ja broneerimine

  • Kehakoostise analüüsi hind: 15 €(klubiliige), tavahind 19 €
  • Kehakoostise analüüsile broneeri aeg arigato@arigato.ee
  • Analüüs kestab koos treeneri konsultatsiooniga 15-30 minutit
X