Hot Yoga tunnid - Arigato

HOTYOGA

HotYoga on 60-minutiline tund, mida soovitame kõigile neile, kes proovivad HotYogat esmakordselt ja kes pole varem joogaga tegelenud. Samuti ka neile, kel juba on HotYoga kogemus ning kes on varem joogaga tegelenud, kuid soovivad viia oma praktiseerimise uuele tasemele. Baisic tunnis on rahulik tempo, asendeid hoitakse pikemalt ning harjutuste valik sobib nii algajatele kui edasijõudnutele.

HotYoga treeningud viiakse läbi ruumis, kus temperatuur on 38-40 kraadi. Tunnis treenitakse lihasvastupidavust, tasakaalu, painduvust ja paradatakse südameveresoonkonna tervist, pakkudes võrdselt väljakutset nii üla- kui alakehale. Jooga asendid ja terve tunni jooksul sügavalt hingamine rahustab ning tasakaalustab närvisüsteemi, maandab stressi, parandab vereringet ja hapniku liikumist ajusse. Lihtsuses peitub võlu!

HOTYOGA Flow 75

HotYoga Flow´75 on 75-minutiline tund, mida soovitame kõigile neile, kel on eelnev kogemus jooga või HotYoga-ga ning kes on varem külastanud HotYoga tundi. Selles tunnis on tempo kiirem, harjutused intensiivsemad ning liikumist rohkem. Tund põhineb päikesetervitustel ja erinevatel asenditel, mida omavahel liidetakse, et tekitada ühtset hingamisel põhinevat voolu.
HotYoga treeningud viiakse läbi ruumis, kus temperatuur on 37-39 kraadi. Tunnis treenitakse lihasvastupidavust, tasakaalu, painduvust ja parandatakse südameveresoonkonna tervist, pakkudes võrdselt väljakutset nii üla- kui alakehale. Jooga poosid ja terve tunni jooksul sügavalt hingamine rahustab ning tasakaalustab närvisüsteemi, maandab stressi, parandab vereringet ja hapniku liikumist ajusse. Hingamine käsikäes liikumisega aitab püsida hetkes!

HOTYOGA Flow

HotYoga Flow tundi soovitame kõigile neile, kel on eelnev kogemus jooga ja/või HotYoga-ga ning kes on varem külastanud HotYoga tundi. Selles tunnis on tempo kiirem, harjutused intensiivsemad ning liikumist rohkem ja puhkuseks vähem aega – see on väljakutsuvam versioon pikemast Flow tunnist. Tund põhineb päikesetervitustel ja erinevatel asenditel, mida omavahel liidetakse, et tekitada ühtset hingamisel põhinevat voolu.
HotYoga treeningud viiakse läbi ruumis, kus temperatuur on 38-40 kraadi. Tunnis treenitakse lihasvastupidavust, tasakaalu, painduvust ja parandatakse südameveresoonkonna tervist, pakkudes võrdselt väljakutset nii üla- kui alakehale. Jooga poosid ja terve tunni jooksul sügavalt hingamine rahustab ning tasakaalustab närvisüsteemi, maandab stressi, parandab vereringet ja hapniku liikumist ajusse. Läbi liikumise ja hingamise leiame tasakaalu!

 

X