Treening aitab! - Arigato

Treening arendab meie keha, kuid kas teadsid, et sama oluline on liikumine ja treening ka meie vaimsele tervisele. Füüsiline aktiivsus vabastab kehas endorfiine, mis on looduslikud “õnnehormoonid” ning samal ajal vähendab kortisooli taset, mis on seotud stressiga. Regulaarne treenimine aitab leevendada pingeid ning luua rahulolutunde.

Uuringud on näidanud, et regulaarne kehaline aktiivsus võib olla efektiivne depressiooni sümptomite leevendamisel ja unekvaliteedi parandamisel. Korrapärane füüsiline aktiivsus aitab reguleerida unetsükleid ja tagab sügavama une. Hästi puhatud ööd aga mõjutavad otseselt meie vaimset teravust, tähelepanuvõimet ja üldist heaolu.

Regulaarsed treengud võivad olla ka abiks eneseusu ja enesehinnangu suurendamisel, sest treeningute käigus saavutatu kandub üle argiellu, suurendades võimet vastu võtta väljakutseid ja lahendada probleeme.

Ja mis ei ole sugugi vähetähtis, treening Arigatos loob võimaluse luua uusi sotsiaalseid suhteid, mis vähendavad üksindustunnet ja parandab üldist meeleolu.

Regulaarne kehaline aktiivsus on oluline komponent tasakaalustatud eluviisi ja vaimse heaolu tagamisel.

Nagu ikka, oled oodatud proovima ja tutvuma kõikide treeningvõimalustega Arigatos ja seda tasuta terve nädala vältel. Tasuta proovinädal on ühekordne ning kehtib kliendile, kellel ei ole olnud Arigato Spordiklubis viimase 12 kuu jooksul proovipaketti, korrakaarti või liikmelepingut.

Kohtume treeningus!

X