Jagame tervist! - Arigato

Meie Arigatos oleme kindlad, et hea tervis on suurim varandus. Kui tunned ennast hästi ning Sul jätkub nii füüsilist kui vaimset energiat, siis kõik muu on tehtav 🙂

Arigato saab olla Sinu abimees hea tervise saavutamisel ja selle kestmisel. Meie professionaalsed treenerid leiavad Sulle sobivaima aja ja viisi liikumiseks.  Et oleks lihtsam valikut teha, kingime Sulle terve nädala treeninguid täiesti tasuta*. Saad proovida treenimist meie kahes jõusaalis või leida sobivaim rühmatreening ning katsetada milline treeningplaan sobib kõige paremini Sinu elurütmiga.

Lisaks tasuta treeningnädalale kingime igale liitujale ka personaaltreeneri konsultatsiooni ning Stardipaki, millest lead mugavaks treeninguks vajaliku – treeningrätiku, joogivee pudeli (pudeli olemasolul on joogivesi Arigatos tasuta), lõbusa vahetusjalatsite koti ning kingitused ka meie koostööpartneritelt.

Küsi lisa Arigato sõbralikelt klienditeenindajatelt ning ootame Sind liikuma!

*Kampaania kehtib 11.09 – 15.10.2023
* Tasuta proovinädal on ühekordne ning kehtib klientidele, kellel ei ole olnud Arigato Spordiklubis viimase 12 kuu jooksul proovipaketti, korrakaarti või liikmelepingut.

 

 

X