Treeningutega taasalustamine, olgu paus tekkinud ainult suveks või koguni aastakümneteks, võib tekitada tunde, ei oska kuskilt peale hakata. Puuduvad head nõuanded, toetavad kaaslased ning vahel kipub ka motivatsiooni nappima.

Arigatos on treeningutega taasalustamine aga lihtne, soodne ja turvaline.

LIHTNE,
sest oleme loonud tunniplaani, kus on lai valik erineva intensiivususe ja eesmärgiga treeninguid. Kui paus on pikem, saad alustada algajate lihas- ja rattatreeningute ning joogaga, kui aga jätkad peale suvepausi, siis leiad meie tunniplaanist erineva tasemega lihas- ja kardiotreeninguid ning mitmeid keha ja meel tunde. Jõusaalis treenija saab  meie treenerite poolt koostatud jõusaalikava ja treeningplaani.

SOODNE,
sest START paketiga treenid terve nädala tasuta. Saad proovida ja katsetada erinevaid treeninguid ning alles seejärel otsustada, kas Arigatost võiks saada Sinu koduklubi ning kas soovid treenida lepinguga või lepinguta.

TURVALINE,
sest igale uuele alustajale kingime tasuta personaaltreeneri konsultatsiooni! Nii võid olla kindel, et saad just Sinule sobivaimad juhised treeninguks, väldid vigastusi ja läbi Sinule sobivaimate treeningute säilitad motivatsiooni.

Toredaid treeninguid ja pea meeles, et Sinu keha ja meel tänavad Sind!

Kampaaniapakkumine kehtib kuni 16.10.2022

Küsi lisainfot meie vastuvõtust tel. 6580 888 või arigto@arigato.ee

X