Steven Keldrema

Olen terve elu olnud seotud erinevate spordialadega.

Suurem läbimurre treeningmaailma tuli aga peale kaitseväge, kus minu füüsiline vorm oli peale kahte aastat diivanil lösutamist alla igasuguse arvestuse. Kuna sellest istuvast eluviisist tekkisid terviseprobleemid, hakkasin ma kiiremas korras tegelema jõutreeninguga. Tulemuste nägemine ja tervise paranemine andsid motivatsiooni jätkata.

Sealt tekkis mul ka soov teisi aidata. 2019 läbisin IntensivePT personaaltreenerite koolituse (tase 4), samuti kogesin aastal 2021 Tallinna Ülikooli Kehakultuuri erialal üliõpilase elu.

Olles teinud ise läbi suure muutuse oma elustiilis ja tuues oma kehakaal alakaalust normaalkaalu, tean, mida tunneb inimene, kes läbib sama teekonda.

Nüüdseks olen kombineerinud kolm erinevat südamelähedast spordiala:  keharaskusega treeningud  (kalisteenika), jõusaalitreeningud ja korvpall.

Eesmärgid, millega sind aidata saan: jõusaalitreeningud masinatega või keharaskusega, erinevate kalisteenika elementide õppimine (kätelseis, L-sit, pistol squat, human flag jne), toitumisnõustamine, elustiilimuudatused, kaalumuudatused jpm.

 

Kontakt: steven.keldrema@gmail.com

 

Related Post