Eiko Toom

EOK treeneri 5. kutsetase

Spordiga alustasin juba seitsme aastaselt, kui ema viis mind kergejõustiku trenni, kuid hiljem selgus, et tegemist oli hoopis suusatrenniga. Tagantjärgi mōeldes on mul selle üle ainult hea meel, kuna suusatamine on mitmekülgne spordiala, kus loeb nii jõud kui ka vastupidavus. Esimesed medalid tulid juba 12. aastaselt ning sellest hetkest mõistsin, et raske töö viib sihile. Olen olnud Eesti noorte ja juunioride koondise liige ja mitmekordne Eesti noorte meister suusatamises.
Treeneri amet oli asjade loomulik käik. Olen seda ametit pidanud juba peaaegu 10 imelist aastat ja võtan seda pigem hobi kui tööna.  Tööd alustasin suusatreenerina, millele lisandusid rühma-, jõusaali -ja personaaltreeningud.
Suurt huvi pakuvad veel erinevad seiklusspordi võistlused, mis toimuvad üle Euroopa Spartan Race nime all. Elu moto on tee seda, mis meeldib, anna nii palju, kui võimalik, küll kunagi saad tagasi ja ära kahetse kunagi midagi! Oman murdmaasuusatamise nooremtreeneri V taseme kutsetunnistust,kulturismi ja fitnesstreenerite eriala V taseme kutsetunnistust. Olen läbinud treeneri V taseme spordi üldainete teooriakursuse ja personaaltreeneri V taseme lisakutse koolituse.

Kontakt: eikotoom@gmail.com

 

Related Post