Agnes Kukk

Kirg spordi ja aktiivse elustiili vastu on saatnud mind kogu teadliku elu. Mind on alati köitnud heas mõttes võistlusmoment ja võimalus oma võimekust proovile panna, mis motiveerib ennast teadlikult ja regulaarselt liigutama. Kindlasti ei pea võistlema alati konkurentidega vaid võistelda võib  ka iseenda  sisemise rahulolu tunde saavutamisega. Teadmine, et sa endiselt suudad ja saad hakkama annab kindlasti kõvasti tahet ja energiat juurde hoida ennast regulaarselt liikumas ja treenimas. Mis saab olla parim, kui puhas rõõm tundes ennast hästi omaenda kehas. Kunagi ei sea vanus piiranguid meie treeningutele, vaid piiranguid seame meie ise vanusele. Mul on alati olnud soov inimesi aidata kui see minust saab kuidagi sõltuda ja nii leidsin ma aastal 2003 tee  treeneri ametini – see tundus mulle võimalusena, kus saaksin kaasa aidata inimeste elu paremaks muutmisel. Mulle pakub suurt rõõmu ja rahulolutunnet näha, kui olen saanud või suutnud kedagi positiivemas suunas muutusi tegema panna. On see siis treening või toitumine, eriti hea tulemus kui õnnestuvad mõlemad. Minu jaoks heas trennis peaks alati olema piisavalt lõbus ja meeliköitev, nii suudetakse ka raskemad treeningosad kergemalt ära teha. Minu püsivaks eesmärgiks on ennast regulaarselt erialaselt harida, selleks et ikka parimaid teadmisi ja kogemusi klientidele edasi anda. Sest ajas on kõik muutuv. Uued teooriad, praktikad kui ka uued avastused ja vanade teadmiste ümberlükkamised.

Minu süda kuulub jalgrattaspordile ja  juba üle 30a osalen aktiivselt erinevatel distsipliinidel, nii maastikuratta sarjades, mnt rattarallidel, kui ka cyclocrossis. Olen aastaid ka korvpalli mänginud ning lühiajaliselt mõned aastad ujumistrennis vastu pidanud .

Mind huvitab väga kõik, mis on seotud tervisliku elustiiliga, nii treening kui toitumine ja minu soov on aidata igas vanuses ning erineva võimekusega inimestel oma eesmärke saavutada või eesmärkidele lähemale jõuda.

Saan sulle abiks olla kui vajad toitumisnõustamist, kaalulangetamist, menüü koostamist, personaaltreeningut, personaaltreeningut grupile, rühmatreeningut grupile ( eriüritus)  või sulle meeldivad rattatrennid,  (rattatrennid eriüritusena)

 

Litsensid ja koolitused
EOK jalgrattatreeneri kutsetunnistus 5 tase
EFTE fitnessi baaskursus
Fitness Academy of Finland Indoor Cycling põhikursus
Hydrorider System-Indoor Aqua Cycling,
Fitness Academy of Finland (FAF) Jõusaalitreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Personal Trainer koolitus
IntensivePT personaaltreenerite koolitus
Spordikoolituse ja –Teabe Sihtasutus / Tallinna Ülikooli – Funktsionaalne treening – põhimõtted ja erinevus tavapärasest treeningust
Annely Sootsi Tervisekool Toitumisnõustaja, tervisenõustaja toitumise alal.

Huvialad: Jalgrattasport, korvpall, suusatamine, toitumine

Kontakt: spordipartner@gmail.com, www.spordipartner.ee

 

Related Post