Oleme taas avatud!

18.01.2021

Armas trennisõber!

Meil on heameel teatada, et alates 18. jaanuarist on spordiklubi avatud individuaal- ning personaaltreeninguteks. Jätkuvalt jäävad veel kehtima piirangud rühmatreeningutele, kuid loodetavasti juba alates 1. veebruarist saame ka nendega jätkata.

1) Pakettide peatamisest. Peatasime klubiliikmete paketid automaatselt kogu klubi suletuna olnud perioodiks ehk 28.12.2020-17.01.2021Jaanuari arved väljastame perioodi 18.01-31.01.21 eest esmaspäeval, 18. jaanuaril. Eelmise aasta 4 viimast päeva me ei tasaarvelda, vaid kompenseerime selle vahe korrapääsmete näol (2 tk). Küsida saab neid meie klubi vastuvõtust.

2) Kõik 10x kaardid, 20x kaardid ja kuukaardid oleme automaatselt pikendanud 21 päeva ehk selle perioodi võrra, mil klubi oli suletud.

3) Rühmatreeningud. Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele ei toimu spordiklubis kuni 31.01.2021 rühmatreeninguid. Rühmatreeningute kliendid on oodatud jätkama oma treeninguid jõusaalis. Selleks, et see oleks lihtsam ja sujuvam, on meie treenerid koostanud erinevad jõusaalitreeningute näidiskavad. Näidiskavad on kättesaadavad meie klubi vastuvõtus. Meie valvetreenerid on igapäevaselt abiks kõigile – nii jõusaalis alustajaile kui juba kogemusega treenijale. Valveajad leiad: https://www.arigato.ee/spordiklubi/ruhmatreeningud/tunniplaan/ Samuti on meie personaaltreenerid valmis abistama, nende kontaktid on leitavad meie kodulehel.

4) Rühmatreeningute saalid jäävad avatuks individuaalseks kasutamiseks. Sealseid vahendeid on võimalik kasutada, kuid palume neid saalist mitte välja viia. Muusikaseadmeid palume mitte kasutada.

5) Klubi on alates 18. jaanuarist avatud E-R 06.00-22.00, L-P 9.00-21.00

6) Lastehoid on jaanuaris veel suletud.

7) Muud meetmed:

• Klubisse sisenedes ning üldaladel on kohustus kanda maski. Maski ei ole vajalik kanda treenimise ajal ja pesuruumis. Tutvu ka teiste Arigatos kehtivate viirusetõrje meetmetega www.arigato.ee

• Järgime 2+2 reeglit;

• Paigaldatud on hulganisti kätedesinfitsaatoreid ning mitmekordistatud seadmete ja vahendite puhastamiseks mõeldud puhastusvahendite hulka;

• Klientidel on kohustus kasutada seadmetel ja mattidel treeningrätikuid. Soovitame kasutada ka jõusaalikindaid. Treeningrätikut on võimalik soetada või rentida ka vastuvõtust;

• Arigatos on kaks, erinevatel korrustel asuvat, jõusaali. See võimaldab inimesi oluliselt paremini hajutada;

• Jõusaalis on korralik õhuvahetus, oleme tõstnud ventilatsiooni võimsust maksimumini;

• Jätkuvalt on klientidel kohustus desinfitseerida seadmeid ja vahendeid nii enne kui pärast kasutamist;

 

Tuletame veelkord meelde, et kui ei tunne ennast päris tervena, võta aega ja puhka kodus. Väiksemategi haigustunnustega treeningusse tulemine on keelatud.

 

Soovime kõigile tugevat tervist ja liikumisrõõmu!

Sinu Arigato spordiklubi

<< Tagasi