Jätkame tuvalist treenimist

06.08.2021

Usume, et oled sel erakordselt soojal suvel endasse rohkelt päikesest energiat ammutanud ja enda tervise eest piisavalt hoolt kandnud. Nüüd, kui COVID-19 nakatumise numbrid näitavad taas tõusutrendi, paneme teile südamele enda tervise eest hoolitsemise läbi regulaarse liikumise ja sportimise ning kinnitame, et meil on jätkuvalt hea meel pakkuda teile mõnusaid treenimise võimalusi. Küll aga peame, vastavalt valitsuse määrusele lähtuma COVID-19 tõkestamiseks kehtestatud reeglitest ning tagama kõikide ohutuse. 

 Alates 9. augustist piirame majas korraga olevate klientide arvu (korraga on lubatud majas viibida kuni 50 klienti). Augustis me esialgu COVID-19 läbipõdemise ega vaktsineerimise tõendite kontrolli ei teosta, sest inimesi on suveperioodil klubis korraga vähem ning saame treenida ohutult ja hajutatult.

Olukorra muutudes, on võimalik, et peame tegema muudatusi ka oma reeglites.

Palume siiralt mõistvat suhtumist, juhul kui peaks tekkima olukord, et peame inimeste arvu tõttu paluma kellelgi pisut oodata. Kuna on suvine aeg ning inimeste arv klubis on paraku ka väiksem, siis loodame, et saame kõik soovijad lubada treenima.

Võimalusel viime rühmatreeninguid läbi õues ning kõikidel, kellel võimalik, palume spordiklubi külastada pigem päevasel ajal. 

  

Soovime kõigile tugevat tervist ja liikumisõõmu!

Sinu Arigato spordiklubi

<< Tagasi