Esmaspäevast toimuvad rühmatreeningud!

29.01.2021
Rõõmsad uudised! Ootame Teid taas rühmatreeningutesse alates esmaspäevast, 1.veebruarist!
Omalt poolt teeme kõik, et treeningud oleksid ohutud. Rühmatreeningute saalid on märgistatud kleepsudega, et oleks lihtne järgida 2+2 reeglit.
Registreeru kindlasti soovitud rühmatrenni, sest kohtade arv igas tunnis on vaid 10 ➡️ arigato@arigato.ee / 6580 888, klubiliikmetele registreerimine kodulehel www.arigato.ee.
Tutvu esmaspäevast kehtiva tunniplaaniga ➡️ www.arigato.ee/tunniplaan
PS! Hetkel oleme sunnitud tunniplaanist välja jätma järgmised tunnid: HIIT, Bailatino ja Kick It. Tegemist on kõrge intensiivsusega tundidega ning selle kohta ootame Valitsuse juhiseid, millal kõik trennid tunniplaani tagasi lisada saab.
Lastehoid on nädala esimeses pooles veel suletud. Anname teada kui teenus taas saadaval on.
Lisaks tuletame meelde:
🔹Klubisse sisenedes ning üldaladel on kohustus kanda maski. Maski ei ole vajalik kanda treeningus, jõusaalis ning riietusruumis.
🔹Järgime majas 2+2 reeglit;
🔹Paigaldatud on hulganisti kätedesinfitsaatoreid ning mitmekordistatud seadmete ja vahendite puhastamiseks mõeldud puhastusvahendite hulka;
🔹Klientidel on kohustus kasutada seadmetel ja mattidel treeningrätikuid. Soovitame kasutada ka jõusaalikindaid. PS! Treeningrätikut on võimalik soetada või rentida ka vastuvõtust;
🔹 Arigatos on kaks, erinevatel korrustel asuvat, jõusaali. See võimaldab inimesi oluliselt paremini hajutada;
🔹Meie rühmatreeningute saalid on avarad, jõusaalis on korralik õhuvahetus, oleme tõstnud ventilatsiooni võimsust maksimumini;
🔹Jätkuvalt on klientidel kohustus desinfitseerida seadmeid ja vahendeid nii enne kui pärast kasutamist;
Tuletame veelkord meelde, et kui ei tunne ennast päris tervena, võta aega ja puhka kodus. Väiksemategi haigustunnustega treeningusse tulla ei tohi.
Aitäh, et mõistad ja hoolid!
<< Tagasi