Arigatos treenimise reeglid alates 14.12

10.12.2020

Armas trennisõber!

Vabariigi Valitsus on kehtestanud täiendavad piirangud COVID leviku tõkestamiseks. Alates 14.12 rakenduvad Arigato spordiklubis alljärgnevad muudatused:

 1. Rühmatreeningud. Vastvalt Vabariigi Valitsuse korraldusele ei toimu spordiklubis rühmatreeninguid. Esialgu on rühmatreeningud pausil ajavahemikul 14.12.2020 – 04.01.2021. Täiendava info nende jätkumise kohta anname esimesel võimalusel.
 2. Jõusaal jääb avatuks individuaalseteks ning personaaltreeninguteks.
 3. Klubis on kohustus kanda maski (v.a. pesuruumis ja treeningu ajal).
 4. Rühmatreeningute kliendid on oodatud jätkama oma treeninguid jõusaalis. Selleks, et see oleks lihtsam ja sujuvam, on meie treenerid koostanud erinevad jõusaalitreeningute näidiskavad. Näidiskavad on kättesaadavad meie vastuvõtust alates 14.detsembrist. Meie valvetreenerid on igapäevaselt tasuta abiks kõigile – nii jõusaalis alustajaile kui juba kogemusega treenijale. Et kõigile jätkuks tähelepanu, oleme alates esmaspäevast lisanud juurde valvetreenerite aegu. Valveajad leiad meie tunniplaanist. Kui vajad individuaalset lähenemist ning personaalsemat kava, siis võta kindlasti ühendust Arigato personaaltreeneritega siin
 5. Rühmatreeningute saalid jäävad avatuks individuaalseks kasutamiseks. Sealseid vahendeid on võimalik kasutada, kuid palume neid saalist mitte välja viia. Muusikaseadmeid palume mitte kasutada.
 6. Taipoksi saal jääb avatuks täiskasvanute individuaalseteks treeninguteks. Laste- ja noortetreeninguid ei toimu, kuid noortel ja täiskasvanutel on võimalus kasutada jõusaali. Taipoksi saali kasutamine on vaja eelnevalt registreerida siin.
 7. Klubi on avatud E-R 06.00-22.00, L-P 9.00-21.00
 8. Lastehoid avatud.
 9. Muud meetmed:
 • *Järgi 2+2 reeglit;
 • *Paigaldatud on hulganisti kätedesinfitsaatoreid ning mitmekordistatud seadmete ja vahendite puhastamiseks mõeldud puhastusvahendite hulka;
 • *Klientidel on kohustus kasutada seadmetel ja mattidel treeningrätikuid. Soovitame kasutada ka jõusaalikindaid. Treeningrätikut on võimalik soetada või rentida ka vastuvõtust;
 • *Arigatos on kaks, erinevatel korrustel asuvat, jõusaali. See võimaldab inimesi oluliselt paremini hajutada;
 • *Jõusaalis on korralik õhuvahetus, oleme tõstnud ventilatsiooni võimsust maksimumini;
 • *Jätkuvalt on klientidel kohustus desinfitseerida seadmeid ja vahendeid nii enne kui pärast kasutamist;
 • *Tuletame veelkord meelde, et kui ei tunne ennast päris tervena, võta aega ja puhka kodus. Väiksemategi haigustunnustega treeningusse tulemine on keelatud.

 

<< Tagasi