content-image

Arigato Akadeemia alustab terve kuu kestva loengusarjaga

09.09.2018

Septembris alustame terve kuu kestva loengusarjaga. 
Kõik loengud on klubiliikmtele TASUTA! Teistele sissepääs 5€.
Palun eelregistreeri end loengusse e-mailil arigato@arigato.ee

Avaloeng toimub 10.09.2018 kell 18:00
”Söö, mida keha armastab. Toitumise müüdid ja superfoodid”
Süües tervislikku toitu, saab sinu keha juurde energiat. Süües seda, mida sinu keha ei vaja, kaob ka enregia ning tahe rõõmsalt teha igapäevaseid toimetusi. Õpi enda keha kuulama ning tee sellest vastavad järeldused. Kas kartul, makaron teevad paksuks ja kas punane liha on kasulik? Räägime mitmetest toitudega seotud müütidest. Kas ja milliseid superfoode sinu keha vajab igapäevaseks hästi toimimiseks?
Loengut viib läbi Taimi Ainjärv.

12.09.2018 kell 18:00
”Mindfulness ehk meeleteadlikkus treeningutel”
Ärksameelsus, teadvelolek (mindfulness) on inimese psühholoogiline võime olla hetkes kohal ja märgata toimuvat läbi isikliku kogemise. Loengus räägitakse, miks on oluline oma meelt treenida ja kuidas keha ja meeletreeningud mõjutavad füüsilist sooritust ning rahulolu iseendaga.
Loengut viib läb Helina Kibar

17.09.2018 kell 19:00
Похудение: план и результат. Интерактивная лекция”
Наши повседневные выборы в питании, активности, отдыхе сделали нас такими, какими мы видим себя в зеркале. Если мы хотим изменить это отражение – значит надо приобретать более правильные привычки и следить, чтобы они преобладали в Жизни. На лекции узнаете как оценить Ваше состояние на сегодня и исходя из этого поставить правильные цели, определить Ваши потребности в питании и придерживаться полезного рациона, выбрать подходящие Вам тренировки и знать какая нагрузка необходима, сделать собственный план достижения Цели и получить реальный результат.
Loengut viivad läbi Anna Sarap ja Roman Gritsanjuk


19.09.2018 kell 18:00
”Toitumine, toidu päevane vajadus ja emotsionaalne söömine”
Mida süüa? Mis Kell? Kui palju? Toitumise teema ei jäta kedagi ükskõikseks – viimase paarikümne aasta jooksul on toitumise ümber kogunenud palju müra ja eksiarvamusi. Loengus teeme juttu sellest, millist toitu ja milliseid toitaineid meie keha vajab. Lisaks räägime füüsilisest ja emotsionaalsest näljatundest ning sellest, mis paneb meid tegema täiesti ebamõistlikke toiduvalikuid.
Loengut viib läbi Janika Koch-Mäe

26.09.2018 kell 18:00
”Vajaliku treeningplaani koostamine, selle järgimine ja motivatsiooni säilitamine”
Optimaalse treeningkoormuse leidmine, treeningplaani koostamine, selle järgmine ja motivatsiooni säilitamine.
Kui soovid, et treeningust kujuneks meeldiv ja regulaarne tegevus, on optimaalse treeningkoormuse valimine hädavajalik. Kuidas koostada endale sobiv treeningplaan ning milline on tervisesportlase jaoks optimaalne koormus? Lisaks räägime, kuidas sportida nii, et treeningust ei kujuneks stressiallikas ning indu jätkuks aastateks.
Loengut viib läbi Egert Oiov

<< Tagasi