:

EOK treeneri 3. kutsetase
– Personaaltreeningud

 – Rühmatreeningud:  Ratas Intervall, HotYoga, KõhtSelgTuhar

Trennipisikuga nakatusin siis, kui mind nelja aastasena iluuisutamise trenni viidi. Koolieast alates olen proovinud erinevaid tantsustiile ja rühmatreeninguid ning täna võin öelda, et mulle meeldivad ühtviisi nii tants, jõutreeningud kui jooga. Aastal 2010 Soomes elades, kutsuti mind ühe spordiklubi meeskonda, täitus minu lapsepõlveunistus ja sealt algas minu põnev ja palju huvitavaid väljakutseid pakkuv teekond treenerina. Armastan seda, mida teen ja teen seda mida armastan!  Julge unistada suurelt, sest unistustel on kombeks täituda!
Fitness Academy of Finland (FAF) Personaaltreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Jõusaalitreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Siserattatreener
EEVL Aeroobika ja rühmatreeningute treener
Zumba; Zumba Gold, Aqua Zumba, Zumba Kids, Zumba Kids Jr Instructor
Yoga, Hotyoga, TRX

Ailiga saad ühendust: ailisaar@icloud.com

Training Skills
  • Ratas Intervall 100 %
  • HotYoga 100 %
  • KõhtSelgTuhar 100 %

Meet Other Trainers

Working from home meant we could vary snack and coffee breaks, change our desks or view, goof off, drink on the job, even spend the day in pajamas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, etuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
Treener Hans on fitnessiga tegelenud igapäevaselt alates 2010 aastast.  Sellest ajast on ta intensiivselt tegelenud jõusaalitreeningutega ning juhendanud nii harrastajaid kui ka tippsportlasi. Samuti on ta ise fitnessis lavalaudu kulutanud ning hinnatud medaleid koju toonud.   Hans on litsentseeritud personaaltreener ning lisaks personaaltreeningutele viib läbi ka erinevaid rühmatreeninguid. Lisaks eelnevale on ta spetsialiseerunud spordimassöör ja –terapeut ning valdab nii spordi- kui ka kinesioteipimist. Hans on hooajaks ette valmistanud Eestis tuntud motokrossi sõitjad, vehklejaid, poksijaid ja kulturismi ning fitnessiga tegelevaid sportlasi. Vabal ajal meeldib Hansule palju looduses viibida, uusi ja põnevaid kohti avastada ning raamatuid lugeda. Lisaks meeldib talle parandada inimeste füüsilist ja seeläbi vaimset seisundit ning näha positiivseid arenguid oma klientide juures.