NB! Seoses pandeemiajärgse muutunud nõudlusega, jääb lastetuba kahjuks suletuks! Vabandame ebameeldivuste pärast!

Õnnelikud on need lapsed, kelle vanemad on puhanud ja rõõmsad. Laste kasvatamine on täiskohaga töö, mille tulemus sõltub rõõmsast ja vabast keskkonnast. Lubage endale pakkuda natuke lastevaba aega, et iga järgnev päev oleks õnnelikum nii
Teie kui lapse jaoks. Arigato pakub oma klubiliikmetele võimalust kasutada lastetoa teenust. Lastetuba on mõeldud 1 kuni 7-aastastele ning lapsed on järelevaataja hoole all.
Klubiliikmetele on lastehoid tasuta. Lastega tegelevad ja aitavad neil ennast hästi tunda toredad ja abivalmid lapsehoidjad.

Lastetuba on mõeldud 1 – 7 aastastele ning on avatud järgnevatel aegadel:

E-N      9.00 – 13.30 ja 17.00 – 21.00
R          9.00 – 13.30
L           9.30 – 14.00
P           suletud

Arigato lastetoa head tavad:

  1. Lastetuba on mängimiseks lastele vanuses 1 – 7 eluaastat, olenevalt Teie lapse individuaalsest valmisolekust.
  2. Lastetuppa mahub korraga mängima kuni 10 last, seega palume Teil oma lapse/laste kaasavõtmisest teavitada klubi administraatorit telefonil 6580 888 või e-maili teel arigato@arigato.ee eelneva päeva õhtuks.
  3. Lastetoas on lapsel võimalik olla järjest maksimaalselt 2 tundi.
  4. Palume lapsevanemal jätta hoidjale oma kontaktandmed. Vajaduse korral peab lapsevanem olema telefoni teel kättesaadav ajal, mil tema laps on mängutoas.
  5. Palume haigeid lapsi (sealhulgas ka köha või nohuga) lastetuppa mitte tuua. Lapsehoidjal on õigus haiget last mängutuppa mitte lubada.
  6. Klubisse kaasa võetud laps peab vanema juuresolekuta leppima teiste seltskonnaga. Laps peab olema söönud, puhanud ja hiljuti tualetis käinud / mähkmed vahetatud.
  7. Vanem peab lapsega koos treeningusse tulema aegsasti, et jõuaks lapsel jalanõud vahetada ning üleriided nagisse riputada.
  8. Lapsele tuleb vanem lastetuppa järgi vahetult enne Klubist lahkumist, arvestades lastehoiu lahtiolekuaega.
  9. Klubi ei vastuta võimalike lastega juhtuda võivate äparduste eest Arigato territooriumil. Küll aga annab Klubi omalt poolt parima, et lapsed võimalikult hästi lastetoas hoitud saaksid.

Meeldivaid treeninguid soovides

Sinu Arigato

X