Login

Treenerid

Egert Oiov

Jõusaali valvetreener

Rühmatrennid: Ring Intervall 45

Sport on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest. Jõutreeninguga olen sina peal olnud aga juba enam kui 12 aastat - sellest viimased tegelenud aktiivselt nii võistlussportlaste kui ka algajate treenimise ning konsulteerimisega. Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi treeneri kutsetunnistust. Aastatepikkune kogemus treening- ja toitumiskavade kokkupanemisel nii jõu- kui kestvusalade sportlastele, nii harrastus- kui tippsportlastele, nii kaalulangetajatele kui ka neile, kes soovivad lihtsalt heas vormis püsida, on kinnitanud üht – iga inimene on erinev ning lähenemine peab olema personaalne. Ainult selliselt on võimalik saavutada parim tulemus.

Julgen kinnitada, et kõik on võimalik ning ainsad piirid seavad endale inimesed ise. Seega mõtle hoolikalt, kui püüad rääkida, et oled treeningu jaoks liiga vana, väsinud või ülekaalus. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi.

Tegelen hetkel ise võistlusspordiga, olles valitsev Eesti meister rannafitnessis ning võttes osa ka rahvusvahelistest tiitlivõistlustest. Samuti osalevad minu treenitavad sportlased fitnessi võistlustel nii Eestis kui välismaal ning on saavutanud suurepäraseid tulemusi ka tiitlivõistlustelt. Olen alati olnud seisukohal, et treener peab omama enda peal läbi proovitud kogemust nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas – soovitada saab vaid seda, mida oled ise katsetanud ning mille toimimises kindel. Lisaks fitnessile olen tegev ka noortetreenerina jalgpallis.

Kaja Tuisk

Rühmatrennid: Kick-It, KõhtSelgTuhar, Dance Aerobics

Kaja Tuisk on  Reeboki treener, kes on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala ja töötanud fitnessvaldkonnas ja treenerina 30 aastat, olnud FAF (Fitness Academy of Finland) koolitaja ja juhendanud EEVL eritreeninguid. Kickboxing aeroobika maaletooja, terminoloogia välja töötaja ning koolitaja.

Eesti esimese online treeningute Koduaeroobika.ee looja ja omanik. Les Mills Body Combati treener 11aastat. Kaja motoks on ” Kui töö on ka hobi millega saab nii paljudele rõõmu valmistada ja seeläbi paremaks muuta,on see puhas nauding." Kaja: "Olen kindlalt veendunud, et kui inimene teeb seda, mis talle meeldib ja hästi välja tuleb, siis ongi õigel teel. Oluline on rahulolu, tasakaal".

Hans Hiiuväin

Rühmatrennid: SIX-PACK 45, GymXtreme, FitBody 45

Treener Hans on kulturismi ja fitnessiga tegelenud igapäevaselt ligi 7 aastat. Sellest ajast on ta intensiivselt tegelenud jõusaalitreeningutega ning juhendanud nii harrastajaid kui ka tippsportlaseid. Samuti on ta ise fitnessis lavalaudu kulutanud ning hinnatud medaleid koju toonud.   Hans on litsentseeritud personaaltreener ning lisaks personaaltreeningutele läbi viinud ka erinevaid rühmatreeninguid. Lisaks eelnevale on ta spetsialiseerunud spordimassöör ja –terapeut ning valdab nii spordi- kui ka kinesioteipimist. Hans on hooajaks ette valmistanud Eestis tuntud motokrossi sõitjad, vehklejaid, poksijaid ja kulturismi ning fitnessiga tegelevaid sportlaseid.

Vabal ajal meeldib Hansule palju looduses viibida, uusi ja põnevaid kohti avastada ning raamatuid lugeda. Lisaks meeldib talle parandada inimeste füüsilist ja seeläbi vaimset seisundit ning näha positiivseid arenguid tema klientide juures.

Aili Saar

Rühmatrennid:  Ratas, WATTBIKE, HotYoga, KõhtSelgTuhar

Trenni pisikuga nakatusin siis, kui mind nelja aastasena iluuisutamise trenni viidi. Koolieast alates olen proovinud erinevaid tantsustiile ja rühmatreeninguid ning täna võin öelda, et mulle meeldivad ühtviisi nii tants, jõutreeningud kui jooga. Aastal 2010 Soomes elades, kutsuti mind ühe spordiklubi meeskonda, täitus minu lapsepõlveunistus ja sealt algas minu põnev ja palju huvitavaid väljakutseid pakkuv teekond treenerina. Armastan seda, mida teen ja teen seda mida armastan!  Julge unistada suurelt, sest unistustel on kombeks täituda!

Fitness Academy of Finland (FAF) Personaaltreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Jõusaalitreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Siserattatreener
EEVL Aeroobika ja rühmatreeningute treener
Zumba; Zumba Gold, Aqua Zumba, Zumba Kids, Zumba Kids Jr Instructor
Yoga, Hotyoga, TRX

Anu Ruutu

Rühmatrennid: Pilates, Step&Body, Stretching, WATTBIKE

Mulle meeldib trenni teha ja eriti veel koos toredate inimestega. Alustasin aeroobikaga juba keskkoolis, treenides Kim
Wilde´i kasseti järgi Jane Fonda liikumisi ja harjutusi. Olen aegade jooksul õppinud palju erinevaid stiile ja käinud koolitustel, et areneda ja uut-põnevat leida. Liikuma peab ja lahe on teha tööd ja hobi koos. Ja meeldib väga!
Lisaks aitan teisi vormida, kui abi vajatakse.

FAF aeroobikatreener I ja II koolitus
FAF jõusaalitreener I ja II koolitus
FAF personaaltreener I ja II koolitus
Pilates Mat 1, 2 ja 3 tasemekoolituste litsentsid
Pilates cadillac F ja L1 ja reformer F ja L1 koolitused

Anna Sarap

Rühmatrennid: Hatha Jooga, HotYoga, Power jooga, Stretching

Armastus ja Ilu, Kuu ja Päike – annavad mu elule mõtte. Loodus ja Inimesed - on need, mille kaudu ma seda kõike näen ja tunnen. Joogaga olen selles elus kokku puutunud aastast 2005, see tuli kuidagi loomulikult ja iseenesest. Siis tuli ka Bharatanatyam – klassikaline India templi tants. Nüüdseks mul on kaks Kodumaad: Eesti ja India. Indias olen  palju reisinud, õpinud, elanud. Tänaseks aga olen aru saanud, et Kodu on seal, kus oled Sina. Koht, kus sa tunned ennast hästi, kus saad olla Sina Ise.
Saatuse tahtel on Arigatost saanud ka minu kodu.

Väiksest peale olen kunsti taustaga tüdruk olnud. Olen õnnelik kui tunnen või näen Ilu. Jooga on minu jaoks väga ilus! Inimesed on väga ilusad! Elu on Ilus! See elu on lühike, naerata südamlik ult ja ole hetkes!

Triin Feofanov

Rühmatrennid: HotYoga, Vinyasa jooga

Olen tantsinud ja liikumisega tegelenud lapsest peale. Oma esimese trenni andsin 15 aastaselt. Sealt alates on pisik sees. Armastan väga tantsulisi trenne, ent joogat pean tõeliseks kireks. Kuna olen kaksiku tähtkujust, siis nii täiustan oma mõlemaid pooli.

Tants on minu silmis looming, kõik mida sa elad endast välja. Seda on võimalik õppida ja õpetada. Jooga on minu silmis nagu mets, mis kasvab ise. Alustasin võistustantsuga kui olin 10aastane, edasi õppisin parimates tantsukoolides nii Eestis, kui aasta Ameerikas. Joogakoolitusi olen saanud mitmete väga heade õpetajate juures. Tänu Silja Sillerile, Enely Jäägerile  ja Jocke Salakorpile olen avastanud oma jooga. Minu jooga on rännak nii füüsilise kui vaimsele tasandile, iseenda olemuse avastamine, rõõmus, toetav ja ennekõike keskendumine käesolevale.

See tunne kui peale trenni klient sind lihtsalt kallistab, näitab et ma olen kodus.

"Peatu et nautida, sest korduvaid hetki ei ole"

Marin Moks

Rühmatrennid: WATTBIKE X 75, Ringtreening

Mina olen Marin (kui niisama meelde ei jää, siis sama nimi nagu ühel jalgrattamargil). Selline tore. Olen sportik ja liikumist armastanud terve oma elu. Kergejõustik, ratsutamine, korvpall, sulgpall, võrkpall ja loomulikult sportlik karate. Karates olen esindanud Eesti koondist EM-il ja saavutanud enda jaoks olulise – musta vöö. Tõsisest võistlusspordist loobumisel tundus loogilise jätkuna treeneritöö. Esimesed katsetused tegin 2000.a. Tartus kick-boxing aeroobika tundide juhendamisel. Võitluskunstide taust viis edasi LesMills BodyCombat tundide andmiseni. Umbes samal ajal „ajas" ka jalgratturist peigmees rahvarattamaratone sõitma. Pisut hiljem juhendasingi oma esimese siserattatunni – armastus esimesest vändapöördest. Praegu olen RedBike rattaklubi liige ja selle laheda pundi sisehooaja treener ning kuulun ka vägevate naisratturite tiimi Püssid (ise oleme toredad, rattad on meil „püssid"). Viimasetel aastatel on spordialade loetellu lisandunud ka lumelauasõit ja taasleitud vana armastus – ratsutamine.

Mari-Liis Ilves

Rühmatrennid: Ratas, BodyToning

Olen üks neist õnnelikest, kelle töö on ühtlasi ka hobi eest ning vastupidi. Esimesed treeningud juhendasin keskkooli lõpuklassis ning sellest ajast peale on sport olnud minu elu lahutamatuks osaks. Mind motiveerivad nii rõõm liikumisest, muusika, kui ka toredad kolleegid, kuid kõige enam saan ilmselt positiivset energiat just klientidelt. Loodan, et see on nn kahesuunaline tänav.

Anu Riit

Rühmatrennid: Pilates, HotYoga

Olen spordiga seotud alates 7 eluaastast.Tegelesin riistvõimlemisega ja jõudsin Eesti MV ka medalitele.

Lõpetasin Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja töötasin ligi 10 a võimlemistreenerina.

Peale pikka aega lastega kodus hakkasin tegelema rühmatreeningutega.Olen õppinud ja juhendanud paljudes erinevates stiilides aeroobika treeninguid.Viimastel aastatel olen rohkem tegelenud jooga ja Pilatesega.

EOK aeroobikatreeneri kutsekvalifikatsioon
LesMills Bodybalance treeneri litsents
Pilatese treeneri koolitus
Ashtanga jooga koolitus
YogaFunc treeneri koolitus

Siiri Lind

Rühmatrennid: HotYoga

Oma joogateekonda alustasin umbes 7 aastat tagasi. Sellest ajast peale on joogapraktika olnud minu igapäevase elu lahutamatu osa. Jooga õpetusest tulenev teadlik hingamine ja liikumine annavad minu jaoks tavapärasele trennile hoopis sügavama tähenduse. Jooga annab võimaluse tunda ennast oma kehas suurepäraselt, rahustada oma meelt ning olla õnnelik.Olen siiralt tänulik, et saan jagada oma joogarõõmu ja kogemusi ka teistega Arigato hubases HotYoga saalis.

Imeliste õpetajate juhendamisel olen läbinud alljärgnevad joogakoolitused ja workshop'id:

Joogarõõm 60h, Enely Jääger ja Silja Siller, 2015-2016

Rännak läbi tšakrate WS, Karin Lilleberg, 2015

Vaso Januzovic, Asanate täiuslik analüüsiv õpetamine WS, 2016

HotYoga 45h, Silja Siller, 2016

Joogateraapia 280h, Anne Kalvi ja Erna Tamm, 2016-2017

Vinyasa Sequencing WS, Robert Sörensen, 2017

Rasedate jooga juhendajate koolitus 25h, Infra Yoga School, Temea Milliron, 2017

Roman Gritsanjuk

Rühmatrennid: BikiniBody, SKILLMILL Ring

Roman on üks meie popimaid treenereid. Ta on rahulik, sõbralik ja säravate silmadega.
Roman on treenerina toimetanud juba üle 10 aasta, harrastanud erinevaid spordialasid ning ajas suundunud just fitnessi ja personaaltreeningute poole. Roman kasutab oma treeningutes oma erinevaid, varasemaid treeningkogemusi, ta on läbinud põhjalikud treeneri koolitused ning annab ka mitmeid rühmatreeninguid (TRX, crosscore ja Synergy). Roman toetab Sind Sinu isiklike eesmärkide saavutamisel, olgu need siis emotsionaalsed või füüsilised. Roman usub, et iga väike võit on vajalik samm täislikuma enesetunde ja elustiilis suunas.

Steven-Karl Kõiv

Rühmatrennid: CrossCore, Mobility

Minu elukäik on suunanud mind alati ühes suunas, mõista inimesi ja neid aidata, hoides tasakaalu nii füüsilise, vaimse kui ka hingelise poole vahel. Sport on minu elus olnud alates lapsepõlvest. Alustasin Viljandi Spordikoolis vabamaadlusega. Lisaks olen veel tegelenud ka ujumise, suusatamise ja erinevate võitluskunstidega.

Minu teekond jätkub koos teiega… Tuhandete kilomeetrite pikkune teekond saab alati alguse esimesest sammust.

Eneli Sõmer

Rühmatrennid: BodyPump, Ratas Intervall, Ringtreening

Trennipisikuga nakatusin aastal 2010 kui koos sõbrannaga spordiklubi poole sammud seadsin. Algul ei saanud vedama ja pärast ei saanud pidama. Lemmikuks trenniks sai BodyPump ja Spinning. 2014 aastal jäi silma siseratta treenerite koolitus ja registreerisin end ära, sealt see alguse sai. Ja ei läinud kaua kui sain ka oma esimesi tunde juhendada. Olen õnnelik, et saan teha, mis mulle meeldib!
Omandatud litsentsid:
07.12.2014 FAF indoor cycling instructor
07.07.2015 Les Mills Bodypump instructor
23.08.2015 Les Mills Bodycombat instructor
08.11.2015 TRX Group Suspension training course

Inge Nelk

Rühmatrennid: HotYoga

Sport ja tants on minu elus alati väga tähtsal kohal olnud ja selle järgi olen ka oma elu korraldanud. See kõik on olnud võimalik tänu minu toetavale perele.
2007 a tuli minu ellu ka jooga. Kui läbisin joogaõpetaja koolituse, muutus mu elu palju. Nägin maailma hoopis teise pilguga. Tore on jagada inimestega sisemist tasakaalu ja tuua neid joogale lähemale. Armastan oma tööd väga ja olen õnnelik,et saan teha seda,mis meeldib.

Läbitud koolitused:
Eesti Massaaži ja Teraapiakool (2005-2007)
The Watpo Traditional Medical Scool Ceneral Thai Massage (2008)
Training Basic in Kundalini Yoga (2011)
Ushui Shiki Ryoho Reiki 1,2 Level (2011)
Ashtanga Yoga koolitus Waso Januzoviz (2011)
Bhairava Yoga Certificate Level 1 (2012)
Krija yoga 1,2,3 Level (2012)
Vinyasa Yoga 200 h Yoga Alliance Certification (2014)
Rainbow Kids Yoga (2015)
Yin Yoga asendid, anatoomia, energiakanalid (2015)
Yogafunc Instructor Training (2016)

Helina Kibar

Rühmatrennid: HotYoga, Vinyasa jooga, Naiste ja beebiootajate jooga

Jooga on minu jaoks eluviis: kuidas leida tasakaal, olla tugev ning paindlik ka kõige väljakutsuvamates olukordades, mis elus ette tulevad. Me kõik oleme erinevad, erineva keha, võimekuse ja eluviisiga, seega on  oluline  kuulata oma keha ning meelt ja valida täpselt selline jooga nagu sulle nüüd ja praegu sobib.  Jooga on mulle õpetanud  elu loomulikku kulgemist- igal asjal on oma aeg ja koht muutumiseks, aga enamasti tuleb anda endale võimalus proovida. Kui miski kohe ei õnnestu, siis tuleb olla kannatlik, proovida uuesti või lasta lahti. Ühel hetkel avastadki, et kõik õnnestus või kui läheb teisiti, siis ei olnudki see sinu jaoks mõeldud.

Ma olen väga tänulik, et mul on  võimalus jagada seda, mida ma ise olen õppinud ja kogenud, nautides seda,  mida ma teen ning  peegeldades tagasi sisemise sära igas inimeses!

Läbitud joogakoolitused:

Vinyasa Yoga Level 1 200h Yoga Alliance Certification 2014

It`s Yoga Kids  15h Certification, Itś Yoga Kids Helsinki 2015 (Michelle Wing)

Prenatal Yoga 20h 2015 (Temea Milliron)

Yin Yoga 50h 2016 (Satu Tuomela)

Hot Yoga 45h (Silja Siller)

Andres Rästas

Rühmatrennid: HeartBeat, CrossCore

Spordiga olen tegelenud juba põhikoolist saati, alustades erinevate pallimängudega ning lõpetades poksiga. Rühmatrennidega sain juhuslikult tuttavaks ülikooli ajal, kus treener Sandra Raju inspireeris mind nii tugevalt, et otsustasin ka rühmatreeneriks hakata. Esmalt sain Les Mills BodyCombat instruktoriks ning suhteliselt kiireti ka YogaFunc treeneriks. Edasi liikusin enda koostatud trennidega nii ring-, intervall- kui ka üldtrennidega (kõht-selg-tuhar, üldkeha treening). Lisaks tulid juurde veel TRX ja CrossCore. Pärast Kulturimsi ja Fitness erialast koolitust sai väga heaks sõbraks ja abiliseks ka jõusaal.

Üleüldine sport ja aktiivne liikumine on minu elu üks väga suur ja armastatud osa ning olen vägagi kindel, et see jääb ka selliseks niikaua kuni elan. Suure saladuskatte all võin öelda, et aktiivne liikumine, trenn ja lihased on nooruse eliksiir, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Seega jäta need ime kreemid kõrvale ja tule trenni!

Riina Gross

Rühmatrennid: HotYoga

Martin Luhari

Rühmatrennid: BodyPump, BodyToning, Stretching, SKILLMILL Ring

Minu jaoks on oluline, et minu treeningutes osaleja tunneks ennast ühteaegu suurepäraselt ning samas ka motiveeritult maksimaalselt pingutama. Soovin, et minu treeningutesse tulek oleks kliendi jaoks omaette sündmus kiires elutempos, mis alati uusi positiivseid emotsioone loob.
Töötan treenerina aastast 2009 ja olen keskendunud rühmatreeningute osas peamiselt lihasvastupidavustreeningute juhendamisele. Lisaks treeneritööle meeldib mulle väga aega veeta kodus oma perega, tegeleda erinevat laadi ehitustööga või lihtsalt käia metsas jooksmas.
Ootan kõiki minu treeningutesse osa saama oma päeva parimatest hetkedest!

Kristel Tamm

Rühmatrennid: Vinyasa jooga, Shindo

Minu kireks on keha ja meele treeningud.Usun,et liikumine on hea ja terve keha alus! Tähtis on kuulata, austada ja armastada oma keha. Aitan inimestel selleni jõuda läbi shindo venitus- ja lõõgastussüsteemi, kus saavad kokku iidne idamaine tarkus ja tänapäevane anatoomia. Jooga juures meeldib mulle enim see,et ta on elus ja areneb iga kord kui keegi matile praktiseerima asub. Arvan,et kõige tähtsam on tunda rõõmu ja see enda seest üles leida!

Oliver Soomets

Rühmatrennid: Bailatino

Diplomeeritud bailatino treener. Oliver on endine S-klassi võistlustantsija. 3x Eesti meister, 11x hõbemedali ning mitmete rahvusvaheliste tiitlivõistluste auhindade omanik.

1997. aastal liitus Oliver hip-hop tantsugrupiga Dancin’ Machine, mis muutus esimeseks ja parimaks breaktantsu trupiks Eestis; Eesti meister individuaalselt 1998 ja 1999 + Showgrupp 1999, Koolitants 2000 ja 2001 laureaat. Oliver on asutajaliige Eesti Noorte Arhitektide Liidul (1999) ja Eesti Breaktantsu Liidul (2002). Eesti Breaktantsu Liidu president aastast 2002.

Piret Lauk

Rühmatrennid: BodyToning

Olen tõeline spordihing, keda võib kohata igapäevaselt jõusaalis raskusi tõstmas, kergliiklusteedel rulluiskudega kimamas, metsateedel jalgrattaga turnimas ning hommikuti sörkjooksu tegemas. Võin pealtnäha paista rahulik, kuid trennis on minuga keeruline sammu pidada ning järelandmisi ei tee ma kellelegi! Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud IV kategooria jalgrattaspordi treeneri kutsetunnistust. Mitmed aastad olen töötanud jalgratta- ja personaaltreenerina ning juhendan hea meelega inimesi nii jõusaalis kui terviseradadel. Samuti olen mitmekordne Eesti meister rulluisutamises, jalgrattaspordis ning fitnessis, seega on kogemusi nii kestvusalade kui ka jõusaalisõprade treenimisel.

Erki Pütsep

"Rattasõiduga alustasin juba 10-aastaselt ning tänaseks olen pedaalinud üle kolmkümne hooaja, neist kakskümmend aastat erinevates klubides Prantsusmaal, Lätis ja Belgias, esindanud Eestit kaks korda Olümpiamängudel. Kokku olen rattasadulas maanteel, cyclokrossis, mtb krossis, maratonidel ja trekil võitnud ligi 300 võidusõitu, millest profivõite noppisin 12. Mõne aasta eest mõtlesin, et kui mingi vanuseni jõuan, siis ma endale enam võistlejanumbrit külge ei pane, kuid täna olen veendunud, et jätkan veel vähemalt neli-viis aastat nii nagu praegu. Hetkel teen sporti pingevabalt ja mõnuga ning tahan veel särada kohalikel maastikurattavõistlustel. 2016 aastal õnnestus mul võtta EEC ja Eesti Maastikurattasarjas II koht üldarvestuses ja sel hoojal soovin seda saavutust vähemalt korrata kui mitte ületada.

Kui Sa soovid ennast proovile panna ja saavutada rattavõistlustel või treeningutel minuga koos paremaid tulemusi, siis tule sõitma!"

Egle Eller-Nabi

Lapsehoolduspuhkusel

Rühmatrennid: BodyPump, Bikini Body, Butt Lift, Ring Intervall, CrossCore

Olen treener, bikiini fitnessi profi-võistleja, omanimelise fitnesstiimi asutaja ja treener. Minu elus on sport olnud alati tähtsal kohal. 5 aastaselt alustasin tantsimisega ning keskkooli ajal tegelesin lisaks tantsimisele ka kergejõustikuga. Erinevad tantsuprojektid ja tantsulised treeningud juhatasid mulle teed jõusaali ja rühmatrennideni. Viimased aastad on fitness ja rühmatrennid olnud lahutamatu osa minu elust-olen võistelnud, koolitanud, õppinud, treeninud ennast ja teisi. Jätkan rõõmuga oma valitud rajal ja olen hea meelega sulle juhendajaks!

Armastan oma valitud tööd!