Login

Uudised

< Tagasi
04.01.2016

Armas klubiliige!

Soovime Sulle kõikide kaunite uue aasta soovide täitumist ja head uut sportlikku aastat! Usume, et Arigato on parim kaaslane sportlike ning tervislike eesmärkide saavutamisel.
Suur tänu, et oled valinud oma sportlike hetkede veetmiseks meie spordiklubi!

Uuenenud tunniplaan ning mitmed uued treeningud
Arigato fookus on ka uuel aastal tervislikul treeningul ja personaalsel lähenemisel ning jätkame meie enda treenerite väljatöötatud treeningutega, mille puhul on kogu treeneri tähelepanu just treenijatel.
Alates jaanuarist oleme lisanud tunniplaani ka mõned tuntuimad LesMills treeningud (BODYBALANCE™, BODYPUMP™, ZUMBA®), kuid seda pigem just treeningute mitmekesistamise mõttes.
Uue tunniplaaniga saad mugavalt tutvuda SIIN.

Hea uudis MAX, PÄEV ja NOOR pakettide omanikele
Nii nagu ka varasematel aastatel rõõmustame taas paketiomanikke ning kingime kõikidele kuumaksuga lepingute (MAX, PÄEV ja NOOR) paketiomanikele ühe TASUTA personaaltreeningu või füsioterapeudi konsultatsiooni. Just vastavalt Sinu vajadusele ning ikka selleks, et püsida heas vormis ning treenida õigesti ning tervist säästvalt.
Konsultatsiooni aja saad broneerida klubi vastuvõtus kohapeal, telefonil 6580888 või e-kirja teel arigato@arigato.ee.

Reeboki poes nüüd allahindlus kuni 50%
Ootame Sind Reeboki spordibutiiki, kus alates tänasest saab eriti hea hinnaga enda spordivarustust (sh riided, jalatsid, aksessuaarid) täiendada ja uuendada. Kuni 50%lise hinnasoodustusega kaupade valik on kõige suurem kiireimate jaoks!