Login

Uudised

< Tagasi
09.09.2014

ARIGATO TUNNIPLAANIS UUED TRENNID

15. septembril alustab Arigato uue tunniplaaniga, millega saab juba tutvuda praegu meie tunniplaani lehel. 
Arigato Spordiklubi on liikumas vastu ühele põnevamale hooajale, pärast oma avamist. Me oleme tõeliselt tänulikud kõigile oma liikmetele, kes on meiega kõik need aastad koos olnud ja tervitame veelgi rõõmsamalt kõiki uusi liikmeid meie toredasse majja!

Meie kõige olulisem soov on pakkuda kõigile liikmetele sõbralikku ja avatud kogukonda, kus kõigil on hea ja turvaline treenida, kuhu neid alati tagasi oodatakse ja kus kohapeal on aus aktiivne elustiil ja rõõm liikumisest.

Nüüd ongi meil rõõm teile tutvustada nelja täiesti uudset treeningut Eestis, võib-olla isegi maailmas. Arigato Spordiklubi on endale appi võtnud Eesti parimad spetsialistid ja välja töötanud neli treeningut, mis lähtuvad teadliku treeningu printsiipidest ja personaalsest lähenemisest igale rühmatreeningus osalevale isikule.

Koostöös teadliktreening.com tegijatega oleme välja töötanud treeningtunnid, mis sobivad kõigile lihastreeningu austajatele. Tundides on põhirõhk iga osaleja personaalsel arengul, samas unustamata meeleolukat ja tõhusat treeningmeeleolu, millelaadset on võimalik kogeda ainult rühmatreeningus.

ÜKT (Üldkehaline treening) - terve keha efektiivne treening läbi lihastreeningu põhimõtete. Treeningus läbitakse kõik keha peamisi lihasgruppe hõlmavad harjutuste seeriad kasutades oma keharaskust ja erinevaid treeningvahendeid (sh stepipink, hantlid, kettad jne). Treeningu eesmärk on tagada treeningu ajal ja selle järgselt ideaalne rüht ning treenida kogu keha tasakaalustatult. Intensiivuse tagab treeningu ülesehitus, kus ühele konkreetsele kehaosale suunatud harjutusi sooritatakse läbi igale treenijale sobiva treeningkoormuse ja -inteniivuse etteantud ajaperioodil. Treener on olemas kõigile treenijatele personaalsete juhtiste ja treeningkoormuse jagamisel

CORE-SETT 30 treening on mõeldud kõigile, kes soovivad läbi lihastreeningu tugevdada oma kerelihaseid, eriti nende õiget aktivisatsiooni, mis on aluseks turvalise ja efektiivse keha üldtreeningu läbiviimiseks. Seetõttu sobib tund nii nendele, kes soovivad ÜKT treeningust saada kätte maksimaalne koormus ning tagada turvaline tehnika nii rühmatreeningus kui ka jõusaalis, kui ka nendele, kes lihtsalt soovivad oma treeningplaani (nt tantsu või siseratta trennide kõrval) täiustada lihastreeninguga. Treening kestab 30 minutit.

Meie enda klubi särav treener Silja Siller on juba Arigato Spordiklubisse loonud HOTYOGA treeningute põhimõtted, nüüd on meil omavahelisest koostööst pakkuda teile veel kaks vapustavat treeningut:

ÄRATUS 45 - spetsiaalselt varajastele tõusjatele mõeldud treening. Treening on mõeldud kõigile neile, kes soovivad alustada oma päeva hea energigaga ning toonuses kehaga. Treening võtab arvesse kõiki inimkeha isaärasusi pärast ärkamist varajastel hommikutundidel. Oma hommikut on kõige parem alustada just läbi erinevate liikumiste, mõtete, hingamise ja harjutuste, mis panevad päevale rõõmsa ja aktiivse aluse ning kõigile osalejatele on garanteeritud virgas keha ja meel terveks päevaks. Tund algab piisavalt vara, et kõik tööle tõttajad jõuaksid enne ummikuid trenni ära teha ja jõuda kontorisse enne oma tööskaaslasi ning neilt reipalt tervitada.

H.E.A.T 45 - on treening kõigile väljakutsuvamate vastupidavustreeningute austajatele. Tegu on kõrge intensiivsusega treeningtunniga, mis on intervalli põhiselt ülesse ehitatud. Tunnis tehakse vaheldumisi väljakutsuvaid ja intensiivseid harjutusi ja sinna vahele kergema intensiivsusega nn vaheharjutusi (High Intensity Interval Training). Tunni eesmärk on lühikese ajaga anda maksimaalne pingutus ning treenida vastupidavust ning lihasjõudu peamiselt oma keharaskusega. Tundi on oodatud kõik need varasema treeningkogemusega ja hea füüsilise vormiga treenijad, kes soovivad ennast aeg-ajalt proovile panna.

Kõik meie liikmeid on oodatud neid treeninguid proovima! Tule ja saa osa uuest tasemest rühmatreeningute maastikul! Meie tegusad ja toredad treenerid ootavad teid alates kl 6.45 kuni õhtutundideni välja!