Login

Uudised

< Tagasi
14.05.2014

Tutvu Arigato maikuu infokirjaga

Maikuu infokiri toob Sinuni uudised Arigato suviste tegevuste kohta ja annab Sulle võimaluse lüüa kaasa ühes vahvas suvises jooga väljakutses.

Arigato üleskutse Sinu kehale ja meelele: 30 päeva joogatreeninguid!

Sageli teeme me hulga plaane nautimaks algavat suve ja sellega saabuvat ilusat ilma, ent tihti unustame selles hetkes iseennast esikohale panna. Jooga annab võimaluse kõige meie ümber muutuva kõrval vaadata enda sisse ja peegeldada seda, mida tunneme. Lisaks on jooga näol tegu ka väga kasuliku ja mõnusa treeninguga keha virgutamiseks.

Arigato esitab Su kehale ja meelele üleskutse: 30 päeva pühendada iseendale ja joogatreeningutele.

Perioodil 15.05-13.06 külasta Arigato jooga, HotYoga, BodyBalance, bodyART treeninguid või tee jooga omatreeningut vähemalt 15 minutit kas kodus või spordiklubis. Treeningsaavutused kajasta Arigato jõusaali seinal oleval stendil kleepsuga. Kogudes niimoodi punkte, premeerib Arigato Sind kingitustega. Üleskutsega liituda soovides registreeri ennast Arigato administraatori juures (nimi, e-mail, telefon). Järgmine kord spordiklubisse tulles leiad juba oma nime stendilt ja võid hakata kleepse koguma. Kleebised leiad stendi kõrvalt. Alati peale treeningut tähista treening tabelis kleepsuga.

Perioodi lõppedes loeme kokku kõigi osalejate punktid ja Sind ootavad järgmised auhinnad:

• 7 kleepsu kogunutele - PROBAR Meal vahepala batoon

• 14 kleepsu kogunutele - Arigato joogipudel

• 21 kleepsu kogunutele - Arigato joogarätik

Kõige rohkem kleepse kogunud osaleja(d) saavad endale tasuta Arigato HotYoga 10x-kaardi!

Eestimaa suvi on 3 kuud kehva suusailma?

Arigato HotYoga saalis on soe kogu aasta vältel! Selleks, et suvel treening unarusse ei jääks, kutsume kõiki proovima Eesti ainukest HotYogat, kus teid ootavad meie klubi toredad treenerid Silja, Eneli, Krista, Anu ja Reesi. HotYoga mõjub hästi liigeste liikuvusele, lihaste korrashoiule, lisaks on tegu väga lõõgastava aga ka tõhusa vett väljutava ning kaalu langetava tunniga, millega end suvepäeval premeerida. Kuni 31. juulini on kõigil HotYoga huvilistel võimalik endale soetada 10x kaart hinnaga vaid 40€, mida on võimalik kasutada kolme kuu jooksul alates ostmise kuupäevast. Kutsu sõber kaasa, et oleks veel lõbusam. Ka sõbrale on HotYoga 10 korra kaart kuni 31. juulini vaid 40€.

Alates 1. juunist oleme suveajal

Alates 1. juunist muutub Arigato tunniplaan ja suvel võib muudatusi veelgi ette tulla. Seetõttu soovitame suvel jälgida meie kodulehekülge (kus kõige täpsem info alati üleval) või uurida sõbralikelt administraatoritelt oma lemmiktundide ja -treenerite graafiku kohta.

Oleme vähendanud sisetreeninguid ning asendanud need huvitavate välitreeningutega

Juba maikuust on kõigil Arigato klientidel võimalik sportida vabas õhus. Valida on järgmiste treeningute vahel:

• esmaspäeviti ja kolmapäeviti Rulluisu ABC Danila Ruusu juhendamisel

• teisipäeviti ja neljapäeviti Jooksu ABC Katrena Tenno ja Laura Orava juhendamisel

• laupäeviti väliratta treening Daniel Novikovi juhendamisel

Sven is back!

Meil on hea meel, et meie meeskonnaga on taas liitunud meie klubiliikmetele tuttav, armastatud tantsutreener Sven Idarand.

Rõõmsat ja sportlikku kevadet!