Login

Uudised

< Tagasi
13.09.2013

Ehituse järgmine etapp!

Loodame, et kõigile algas september ilusti ning meie uued treeningud ja treenerid on jõudnud teisse palju positiivset energiat süstida! Meil on hea meel tõdeda, et Arigato remonttööd edenevad jõudsalt ning juba peagi saavad kõik liikmed kasutada uusi riietus- ja pesemisruume, rühmatreeningute stuudioid ja jõusaali.

Seoses ehituse järgmise etapiga soovime Teid teavitada, et ajavahemikul 16-22 september toimuvad jõusaalis viimistlustööd. Jõusaal on kõigile sellegipoolest avatud, kuid tavalisest mõnevõrra väiksemas mahus. Kindlasti leiate aga kõik vajaliku, et teie treening jõusaalis oleks tulemuslik!

Küll aga peame siiski kahetsusega teavitama, et seoses jõusaali põrandakatte vahetusega on vahemikus 23-27 september Arigato jõusaal suletud. Selleks, aga et treeningud tegemata ei jääks pakume ülalmainitud ajavahemikul kõikidele klientidele võimalust kasutada meie sõsarklubi CitySpa jõusaali. Palume kõigil, kes soovivad seda võimalust kasutada, teavitada oma soovist Arigato vastuvõttu. Nii saame Teile tagada kõige parema ja sujuvama teeninduse.

Seoses remonttöödega jõusaalis julgustame kõiki kliente proovima jõusaalitreeninguid asendavaid tunde nagu GRIT PLYO, GRIT STRENGHT, BODYPUMP ja BodyProgress.

Kõik rühmatreeningud toimuvad vahemikus 23-27 september eritunniplaani alusel 1. korruse suures saalis. Rattatundides on sel perioodil paus. Täpsem info tunniplaanist.

Täname kõiki kliente seinise mõistva suhtumise eest ning juba peagi saame treenida värskemas ja paremas Klubis!

Meeldivaid treeninguid,

Sinu Arigato